Tisk
PDF

Satelitní příjem televizního vysílání DVB-S/S2

Provádíme instalaci satelitní TV od A až po Z ( naistalujeme satelit, natáhneme kabeláž, doporučíme a přivezeme set-top BOX a aktuvitujeme TV)  - do baráčků, bytovek, ale i kompletní zasíťování velkých objektů - paneláky, hotely apod. Používáme pouze kvalitní čistě měděnou kabeláž a profesionální měřící přístroje: 

sat amiko merak1sat amiko merak3             sat amiko merak4

 

SAT TV - jedná se asi o nejperspektivnější platformu pro příjem vysoce kvalitního televizního vysílání. Výhodou je celoplošné pokrytí signálem nejen v ČR. Můžete přijímat všechny české programy, některé v HD kvalitě a stovky zahraničních programů různých žánrů.

V současné době provádíme instalaci satelitů od těchto 2 poskytovatelů satelitního obsahu:

Příjem českých programů je podmíněn dekódovací kartou. V současnosti máte na výběr mezi kartami Skylink a CS link. Pokud hodláte přijímat programy ve vysokém rozlišení HD, je nutné zvolit platformu Skylink. Satelitní přístroje určené pro příjem paketu Skylink / CS link musí být vybaveny čtečkou karet Irdeto, ideálně s certifikací Skylink ready, nebo CI slotem. Osvědčené modely Vám rádi nabídneme.

freeSAT nabízí několik možností příjmu satelitní televize. Pokud vlastníte vhodný satelitní přijímač nebo televizor s integrovaným satelitním tunerem, můžete využít zvýhodněnou službu freeSAT karta nebo freeSAT medium karta. Pokud žádné zařízení nemáte, freeSAT Vám jej zapůjčí a zajistí instalaci satelitního kompletu za 500,- Kč. Možnost připojení až čtyř televizí za zvýhodněných podmínek

adobe flash player indir
windows live messenger
limewire indir